O Blogu

Kilka słów o autorach


Dominika

Pasja, styl i radość życia dają mi energię do odkrywania unikatowych rzeczy i tworzenia wyjątkowych projektów.

Poprowadzę Was przez świat rozmaitych stylizacji i dodatków, byście razem ze mną mogli czerpać przyjemność z odkrywania coraz to nowszych pomysłów.

Pokochajcie to co wyjątkowe. W końcu macie w sobie „to coś”:)


Mateusz

Praktyczne porady, funkcjonalne rozwiązania i nowinki techniczne to moja działka. Wygodnie zaprojektowane wnętrze to Twoja osobista przestrzeń. Niech więc służy Ci w najlepszym stopniu.

Ze mną dowiesz się więcej o technologiach XXI wieku. Nie pozostawaj w tyle. W końcu wszystko tworzone jest dla człowieka. Po to, by zaspokoić nasze najśmielsze oczekiwania.


I na temat bloga


Archi Inspire to blog poświęcony w głównej mierze wnętrzom. Znajdziecie w nim mnóstwo inspirujących fotografii, nowinek i przydatnych informacji. 

Z miłości do projektowania,  postanowiliśmy zarazić Was bakcylem, który w nas drzemie już od lat. Przenieście się z nami w stylowe i wyjątkowe miejsca, które oczarują Was swoim charakterem. 

W końcu pieniądze to nie wszystko. Liczy się pomysłowość, indywidualne podejście, a także zapał, dzięki któremu powstają rzeczy niezwykłe. Każdy posiada swój własny styl, wystarczy dopasować do niego przestrzeń, która nas otacza, a wtedy poznamy prawdziwe uroki życia. 

Pozwólcie swej wyobraźni przenieść się w świat designu, w którym każde wnętrze dopieszczone zostało w najmniejszym szczególe. 

Mamy nadzieję, że nasz blog zmotywuje Was, by odmienić i swoje wnętrze. Czasami do szczęścia wystarczy tak niewiele…